Terminarz: C1 Trampkarz Liga Wojewodzka, Trampkarz Liga Wojewodzka 2015-2016 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
15 sierpnia 2015
AP TOP-54 Biała Podlaska 5:0 KS Lublinianka 12:00
BKS Lublin 7:1 GPTS Avia Świdnik 12:00
DKS Gaudium Zamość 8:0 Górnik Łęczna S.A. 12:00
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 Widok SP 51 Lublin 12:00
KS Wisła Puławy 2:2 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
ŁKS Orlęta Łuków 2:1 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
Motor Lublin S.A. 3:0 OSiR Biłgoraj 12:00
19 sierpnia 2015
KS Lublinianka 0:8 OSiR Biłgoraj 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:2 Motor Lublin S.A. 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 1:0 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
Widok SP 51 Lublin 2:0 KS Wisła Puławy 12:00
Górnik Łęczna S.A. 0:1 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
GPTS Avia Świdnik 1:6 DKS Gaudium Zamość 12:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 1:0 BKS Lublin 12:00
22 sierpnia 2015
BKS Lublin 7:0 KS Lublinianka 11:00
DKS Gaudium Zamość 0:2 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:0 GPTS Avia Świdnik 12:00
KS Wisła Puławy 5:1 Górnik Łęczna S.A. 12:00
ŁKS Orlęta Łuków 1:2 Widok SP 51 Lublin 12:00
Motor Lublin S.A. 3:0 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
OSiR Biłgoraj 1:0 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
29 sierpnia 2015
KS Lublinianka 1:8 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 2:0 OSiR Biłgoraj 12:00
Widok SP 51 Lublin 0:3 Motor Lublin S.A. 12:00
Górnik Łęczna S.A. 1:6 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
GPTS Avia Świdnik 2:3 KS Wisła Puławy 12:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 1:2 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
BKS Lublin 5:1 DKS Gaudium Zamość 12:00
2 września 2015
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:3 BKS Lublin 12:00
KS Wisła Puławy 0:3 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
ŁKS Orlęta Łuków 4:0 GPTS Avia Świdnik 12:00
Motor Lublin S.A. 2:0 Górnik Łęczna S.A. 12:00
OSiR Biłgoraj 0:6 Widok SP 51 Lublin 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
DKS Gaudium Zamość 4:0 KS Lublinianka 16:30
5 września 2015
Widok SP 51 Lublin 6:2 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
Górnik Łęczna S.A. 0:4 OSiR Biłgoraj 12:00
GPTS Avia Świdnik 0:8 Motor Lublin S.A. 12:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 1:1 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
BKS Lublin 1:0 KS Wisła Puławy 12:00
DKS Gaudium Zamość 4:0 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
KS Lublinianka 1:2 UKS Niedźwiadek Chełm 13:30
12 września 2015
KS Wisła Puławy 0:0 DKS Gaudium Zamość 12:00
ŁKS Orlęta Łuków 5:0 BKS Lublin 12:00
Motor Lublin S.A. 4:0 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
OSiR Biłgoraj 2:0 GPTS Avia Świdnik 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:0 Górnik Łęczna S.A. 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 2:1 Widok SP 51 Lublin 12:00
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:1 KS Lublinianka 13:00
19 września 2015
KS Lublinianka 0:6 Widok SP 51 Lublin 11:00
Górnik Łęczna S.A. 1:3 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
GPTS Avia Świdnik 3:0 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 1:1 OSiR Biłgoraj 12:00
BKS Lublin 1:1 Motor Lublin S.A. 12:00
DKS Gaudium Zamość 2:0 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 KS Wisła Puławy 12:00
26 września 2015
KS Wisła Puławy 1:0 KS Lublinianka 11:00
ŁKS Orlęta Łuków 2:1 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
Motor Lublin S.A. 2:1 DKS Gaudium Zamość 12:00
OSiR Biłgoraj 3:1 BKS Lublin 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:3 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 12:0 GPTS Avia Świdnik 12:00
Widok SP 51 Lublin 8:0 Górnik Łęczna S.A. 12:00
3 października 2015
KS Lublinianka 2:0 Górnik Łęczna S.A. 11:00
GPTS Avia Świdnik 0:3 Widok SP 51 Lublin 12:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 0:4 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
BKS Lublin 1:1 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
DKS Gaudium Zamość 2:1 OSiR Biłgoraj 12:00
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3 Motor Lublin S.A. 12:00
KS Wisła Puławy 1:1 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
9 października 2015
ŁKS Orlęta Łuków 6:0 KS Lublinianka 15:00
10 października 2015
Motor Lublin S.A. 3:1 KS Wisła Puławy 12:00
OSiR Biłgoraj 2:2 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2 DKS Gaudium Zamość 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 1:1 BKS Lublin 12:00
Widok SP 51 Lublin 3:4 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
Górnik Łęczna S.A. 3:3 GPTS Avia Świdnik 12:00
17 października 2015
KS Lublinianka 5:3 GPTS Avia Świdnik 11:00
AP TOP-54 Biała Podlaska 3:1 Górnik Łęczna S.A. 12:00
BKS Lublin 2:1 Widok SP 51 Lublin 12:00
DKS Gaudium Zamość 1:2 UKS Niedźwiadek Chełm 12:00
KS Wisła Puławy 0:0 OSiR Biłgoraj 12:00
ŁKS Orlęta Łuków 1:4 Motor Lublin S.A. 12:00
24 października 2015
OSiR Biłgoraj 0:4 ŁKS Orlęta Łuków 12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0 KS Wisła Puławy 12:00
UKS Niedźwiadek Chełm 0:0 LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:00
Widok SP 51 Lublin 6:0 DKS Gaudium Zamość 12:00
Górnik Łęczna S.A. 1:3 BKS Lublin 12:00
GPTS Avia Świdnik 0:3 AP TOP-54 Biała Podlaska 12:00
28 października 2015
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:1 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00
11 listopada 2015
Motor Lublin S.A. 10:0 KS Lublinianka 11:00
Zobacz terminarz z sezonu: