Aktualności

LIGA WOJEWÓDZKA JEST NASZA!

rado7610 @19.06.2015

Awans do Ligii WojewódzkiejOficjalnie możemy napisać, że w sezonie 2015/2016 zagramy w Lidze Wojewódzkiej. Zresztą  zasłużyliśmy na to swoją grą i wynikiem sportowym, druga drużyna Mosir straciła do nas aż 12 punktów.

Awans wywalczyli:  bramkarze: Kamil Graniczka, Kacper Domownik, Bartek Lipski - ich wartość ocenimy w Lidze Wojewódzkiej, gdzie będą mieli dużo pracy :) , obrońcy: Mateusz Zagajewski, Wojtek Skowronek (dwa filary środka obrony)  i skrzydła: Dawid Endraszka i Patryk Romański (Dawid - świetna lewa noga, Patryk - ambicja), przed nimi Kuba Rycyk - niedoceniany, ale robi dobrą robotę, czyści przedpole, pomoc: Wojtek Kwiatkowski, Paweł Sztora (Wojtek - serce i płuca drużyny, Paweł - świetny technik; no: 12 bramek), dalej Daniel Taracha - solidny, duże ambicje; Daniel Cegiełkowski - gdyby nie gadał, tylko grał - byłby z niego duży pożytek; no i nalepszy "strzelec" naszej drużyny - Mikołaj Kańczugowski (25 bramek - komentarz zbyteczny)  Grali także: Damian Szczawiński, Hubert Borowiecki, Kamil Pochwatka, Kuba Siedlecki, Michał Sawa, którzy także dorzucili kilka ważnych bramek i przyczynili się do awansu do Ligii Wojewódzkiej.

Trenerem naszej drużyny jest Grzegorz Kowalczyk. Dzięki jego myśli szkoleniowej i taktyce podczas meczów, jak również  przy olbrzymim wsparciu Kierownika drużyny Piotrka Rycyka wygraliśmy Ligę! PANOWIE DZIĘKUJEMY!  i czekamy na kontynuację w Lidzę Wojewódzkiej :)

PS. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA ZAKOŃCZENIE SEZONU JUTRO, NA ul. LESZCZYŃSKIEGO

 

Komentarze (1 opinia) Dodaj opinię

rado7610 dodano: 19.06.2015, 20:45 #1
MISTRZ !!!!