Aktualności

Dziękuję :)

rado7610 @01.06.2015

Jescze raz Dziękuję :)Za pośrednictwem naszej strony internetowej chciałbym się pożegnać i podziękować - trenerowi, rodzicom i chłopcom za współpracę, która trwała od 2011 roku.

Ze względu na sprawy osobiste zmuszony jestem zrezygnować z pomocy trenerowi. Tym bardziej jest mi szkoda, że chłopcy nareszcie uwierzyli w siebie i zaczęli grać naprawdę fajną piłkę.

Chciałbym podzękować trenerowi za współpracę, która układała się "chyba" dobrze - ja tak sądzę :) - efekt wygranie Lubelskiej Ligi Trampkarzy Młodszych w tym roku.

Niektórzy śmieją się, że to "tylko" Liga Lubelska, ale który z roczników młodzieżowych Lublinianki wygrał "coś" ostatnio? Także trenerze... duży szacunek tym bardziej, że przejąłeś drużynę 13-latków, lekko rozbitą po porażkach w Lidze Wojewódzkiej i potrafiłeś jakoś to poukładać.

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy w większym lub mniejszym stopniu pomagali drużynie i którzy poświęcali swój cenny czas.

No i dziękuję WAM chłopcy za emocje, których dostarczacie swoimi meczami, a także postępami jakie poczyniliście. Życzę Wam karier na miarę przynajmniej Reprezentaji Polski Seniorów!

I jeszcze jedno podziękowanie dla Państwa Domowników, że zgodzili się prowadzić naszą stronę internetową i myślę, że robią to fajnie - popatrzcie na ilość odsłon :)

POZDRAWIAM

Piotrek R

PS.

Chętnych na zakup plecaków dla chłopców w cenie ok. 50zł proszę o kontakt ze mną do dnia 5 czerwca.

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię