Aktualności

Amator Leopoldów - KS Lublinianka 0:4 (0:1)

rado7610 @28.04.2015

Amator Leopoldów - KS Lublinianka 0:4 (0:1)W swoim pierwszym meczu drugiej rundy LLTM zmierzyliśmy się z drużyną Amatora Leopoldów - Rososz.

Po pierwszej bezbarwnej połowie prowadziliśmy skromnie 1:0 (gol z karnego Mikołaja). W drugiej części spotkania pokazaliśmy, ze zasługujemy na miano lidera naszej ligii i dorzuciliśmy jeszcze trzy trafienia. Cała drużyna zagrała dobre zawody a na wyróżnienie zasłużył Mikołaj Kańczugowski, strzelec 3 bramek, oraz Michu Sawa grający w pomocy (1 bramka). Warto zanotować debiut w naszej drużynie Wojtka Skowronka (poprzedni klub Górnik Łęczna), który wraz z Mateuszem Zagajewskim bardzo mądrze kierował obroną. Debiut w naszej drużynie zaliczył też Bartosz Lipski (pozyskany ze Sławina bramkarz) , który w debiucie zagrał na zero z tyłu. Brawo dla całej drużyny, teraz czekamy na mecz z Serokomlą Janowiec. Bramki: 3 Mikołaj Kańczugowski; 1 - Michał Sawa. Zagraliśmy w składzie: Lipski, Skowronek, Zagajewski, Endraszka, Romański, Rycyk, Kwietkowski, Sztora, Taracha, Kańczugowski, Cegiełkowski, Domownik, Szczawiński, Sawa, Siedlecki, Borowiecki.

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię